Print this Stránka

Dračí koule Super

DBSDěj Dragon Ballu Super navazuje na konec DBZ/Kai 2014, tedy navazuje na předchozí porážku Madžin Búa. Od úplného konce se však lineárnost liší, není zde zahrnut 10letý skok, kde se Gokú utkává s Úbem a Pan je již na světě. Goten s Trunksem jsou stále malí, Videl a Gohan teprve chystají svatbu a na Zemi je klid a mír. Série bude sledovat cestu Válečníků Z a jejich honbu za Super Dragon Ballama, boji proti Bohům zkázy a jelikož tato série adaptuje i filmy Kami to Kami a Fukkacu no F, opět zde uvidíme Freezu.

Žánry: Bojová umění, Cestování vesmírem, Dobrodružné, Fantasy, Genetická vylepšení, Humanoid, Kyborgové, Mimozemšťané, Shounen, Supersíla

Přeloženo: 8/-
Status: Přeloží se první dějství.
Překlad: Lee
Korektura: Maty93
Časování: [DragonTeam]
Sazba: Maty93, Lee
Enkód: Lee
QC: You Say

Tento obsah je chráněn heslem. Chráníme tím sebe i soubory.

Nápověda pro heslo: Název hlavního paprskovitého útoku hlavního hrdiny (v japonské přepisované formě, ne anglický název; který se naučil od Želvího poustevníka, též známého jako Muten Roshi) psáno s velkým počátečním písmenem bez jakýchkoli interpunkčních znamének. V případě neznalosti hesla nám napište a my vás nasměrujeme (pište POUZE česky nebo slovensky!).

Permanent link to this article: http://www.namaenonai.4fan.cz/draci-koule-suprator/

Jak vybrat nejlepší protein pro růst svalů