«

»

Led 10 2017

Meonlyme1845

Print this Příspěvek

Akademie pro mladé čarodějky 01

c1nxv5bvqaaeapj

EDIT: Vydali jsme druhou verzi, aby se opravilo několik menších chyb. Pokud jste si již první díl stáhli, stačí vám sosnout si patch a řídit se jeho instrukcemi.

Rozhodli jsme se vynořit z hlubin zkouškového, abychom vám přinesli epizodu nového anime Little Witch Academia, neboli Akademie pro mladé čarodějky. Někteří z vás si ho možná pamatují jako jednodílnou OVA, kterou přeložil Sunsub. Od té doby díky podpoře fanoušků vznikl druhý krátký film a teď jsme se dočkali i série!

Obrázek samozřejmě není klasický screenshot – jde o obrázek, který tvůrci nakreslili k oslavě zahájení vysílání, které proběhlo před dvěma dny. Na twitteru jsou obecně tvůrci aktivní a po zhlédnutí dílu se můžete podívat, jak jeho poslední scéna vypadala na papíře. 🙂

Permanent link to this article: http://www.namaenonai.4fan.cz/akademie-pro-mlade-carodejky-01/

6 comments

Skip to comment form

 1. Ksinbad

  Podobné typy japonských anime většinou končí katastrofálně, toto dílko je ovšem zatím velmi povedeně. Je to hlavně díky dvěma faktorům – za prvé scénárista (tvůrce mangy) neriskoval a vykradl pár hlavních myšlenek ze starého dobrého Harryho Pottra a také anglického hraného seriálu Čarodějky školou povinné. Druhým faktorem je snaha o srandu v takovém tom Narutovském duchu. Hlavní postava je podle mě jasný Naruto v ženském podání. Zatím je toto anime u mě nejlepší z letošního ledna. Doufám však, že do konce ledna natrefím na něco ještě lepšího, jinak by to bylo hodně smutné.

  1. Meonlyme1845
   Meonlyme1845

   Podle mě je to z většiny „inspirováno“ Harry Potterem, spíš než vykrádačka, ale místo fantasy to podle mě táhne vtip a nadšení, které do toho autoři vložili. Je vidět, že je na tom baví pracovat, což mi vždycky zlepší zážitek z anime. Navíc je to dostatečně nevinné a zábavné, že bych to klidně pustil komukoli.

   A jinak za pozornost z jarní sezóny stojí druhé sezóny Rakugo a KonoSuby a sto padesátá osmá série Gintamy. Moc dalšího jsem neviděl, ale jinak se zdá, že všechno nejlepší se vysílalo minulou sezónu.

   1. Ksinbad

    Souhlasím se vším. Napsal jsem vykradl, ale nemyslel jsem to v tomto případě negativně. Úplně nejdůležitější je, aby anime bavilo, což se v tomto případě podařilo. Trochu se bojím, že těch lepších věcí se asi dočkáme až v létě nebo na podzim. Děkuji za překlad.

 2. Anonym

  Zajímalo by mě, kdy bude další díl.

  1. Meonlyme1845
   Meonlyme1845

   Nejspíš v půběhu víkendu. Zítra odpoledne mám zkoušku a nemůžu teď na titulcích pracovat.

 3. Ksinbad

  No jsem opravdu rád, že to překládáte, protože zatím to nikdo jiný nepřekládá, a i když je složité soudit jen podle jednoho dílu, tak u mě už je to tak na 95% vítěz letošní zimní sezóny. Zimní sezóna je u mě propadák, protože kromě tohoto anime jsem se ještě s menším zájmem dokázal dívat jen na Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen 1 a Konosubu. Pokud si Akademie pro mladé čarodějky udrží kvalitu prvního dílu, tak se možná toto anime dostane u mě i do top5 pro letošní rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Suplement creatin ethyl ester pro nárůst svalů